Lapkričio 23 d. Šiaulių universiteto Technologijos, fizinių ir biomedicininių mokslų fakultete vyks kvalifikacijos tobulinimo seminaras bendrojo ugdymo mokyklos informacinių technologijų mokytojams „Informatikos ugdymo veiklų modelis pradiniam ir pagrindiniam ugdymui”, kuriame bus aptariami informatikos programos pokyčiai, nauji informatikos ir matematikos mokymo būdai ir jų taikymo galimybės, bus tobulinami mokytojų gebėjimai pateikti mokymo turinį mokiniams remiantis konstrukcionizmo ir dekonstrukcionizmo mokymo teorijos principais. Seminarą ves Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos instituto prof. dr. Valentina Dagienė, dokt. Lina Vinikienė, Vilniaus licėjaus informacinių technologijų mokytojas Bronius Skūpas.

Seminaro programą rasite čia