Skelbimai

Gabiu vaiku akademija logo„Gabių vaikų akademija“ skirta siekiantiems daugiau pradinukams, kuriems įprastinio mokymosi per maža, kviečia psichologijos studentes (us), norinčias (ius) patirti ir gilintis į gabių vaikų raidos ir ugdymo ypatumus, prisijungti prie Gabių vaikų akademijos komandos ir tapti gabių vaikų mokytojų asistentėmis (ais).

Akademijos programa vyksta kas antrą šeštadienį Vilniuje (16 sesijų per mokslo metus; pradžia rugsėjo 30 d.).

Daugiau informacijos:
www.gabiuvaikuakademija.lt
el.p.
tel. 869881082

Š. m. kovo 29 d. (trečiadienį), 16:00 val. kviečiame į Consilium educationis seminarą „Etinės gairės socialiniams tyrimams“. Pranešimą skaitys Europos medicinos etikos asociacijos centro ekspertė prof. dr. Vilma Žydžiūnaitė.

Seminaras vyks VU Filosofijos fakulteto 107 aud. (Universiteto g. 9/1, Vilnius).

Seminarų ciklo Consilium Educationis tikslas – ne apibendrinimai, o diskusijos, ne nuomonių „primetimas“, o jų išsakymas ir kiekvieno dalyvio skatinimas problemos gvildenime mąstyti įvairiais žiūros kampais.

Seminarų rengėja ir vedėja – VU Edukologijos katedros profesorė habil. dr. Vilija Targamadzė.

Kviečiame dalyvauti.consilium educationis2

Kontaktinis asmuo:
Justina Garbauskaitė-Jakimovska
el. paštas:

Kviečiame pradinio ir pagrindinio ugdymo informacinių technologijų mokytojus dalyvauti kvalifikacijos tobulinimo seminare „Informatikos mokymas su Raspberry Pi“, kuris vyks 2017 m. sausio 6 d., penktadienį, Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto Skaitmeninių tyrimų ir skaičiavimo centre, 13 auditorijoje (Šaltinių g. 1A, Vilnius).

Seminaro programą ir svarbiausią informaciją rasite čia.

Laukiame Jūsų!

Mokytojų kvalifikacijos tobulinimo kursai „Mokytojas - brandos darbo vadovas“, kurie turėjo vykti 2017 m. sausio 5-6 ir kovo 3 d. Vilniaus universitete, atšaukiami. Planuojama, kad kursai vyks 2017 m. pavasarį. Informacija bus patikslinta vėliau.

Kviečiame lietuvių kalbos ir literatūros, istorijos, fizikos, informatikos / matematikos mokytojus, dirbančius su vyresniųjų klasių moksleiviais, dalyvauti kvalifikacijos tobulinimo kursuose „Mokytojas - brandos darbo vadovas“, kurie vyks 2017 m. sausio 5-6 ir kovo 3 d. Vilniaus universitete.

Svarbiausią informaciją apie šiuos kursus bei nuorodą registracijai rasite čia.

Laukiame Jūsų