Vilniaus Universitetas

Suo mokyklojeKviečiame į tęstinius mokytojų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Gyvūnas (šuo) edukaciniame procese“, vyksiančius 2017 m. lapkričio 3, 15 ir 2018 m. sausio 4 d. Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete (Universiteto g. 9, Vilnius). Skelbimas

Vaikų kontaktas su gyvūnais ir gamta yra paveiktas urbanizacijos. Siekdami tai kompensuoti daugumos Europos šalių mokytojai vaikams organizuoja išvykas į zoologijos sodus, įvairias veiklas gamtoje ar klasėje laiko gyvūną. Atlikti tyrimai įrodo, kad gyvūno buvimas šalia turi teigiamą poveikį mokymosi efektyvumui, motyvacijai, sveikatai, o žmogaus-gyvūno ryšys orientuotas ir į vertybių ugdymą – rūpinimąsi kitu, empatiją.

Šiais tęstiniais kvalifikacijos tobulinimo kursais sieksime plėtoti mokytojų profesinę kompetenciją organizuoti edukacinį procesą pasitelkiant gyvūną (šunį).

Kursus veda psichologė dr. Vilmantė Pakalniškienė, Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Bendrosios psichologijos katedros docentė, Kaniterapijos asociacijos prezidentė.

Dalyviai: Kursai skirti pradinio ugdymo mokytojams, dalykų mokytojams bei institucijų, vykdančių priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo programas, vadovams, pedagoginiams darbuotojams. Dalyvių skaičius ribotas.
Trukmė
: 30 akad. val. Kontaktinis darbas vyks 2017 m. lapkričio 3, 15 ir 2018 m. sausio 4 dienomis.
Vieta: Vilniaus universiteto Filosofijos fakultetas (Universiteto g. 9, Vilnius).
Kaina: 80 eurų.
Akreditacija: kursų programa akredituota Vilniaus Universiteto Pedagogikos centre.

Kursų pabaigoje dalyviams bus įteikti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Būtina išankstinė registracija internetu iki spalio 19 d.

Kursų prieiga VU Filosofijos fakulteto Facebook paskyroje

Švietimo įstaigų darbuotojus kviečiame atspausdinti skelbimą ir iškabinti jį savo darboviečių skelbimų lentose arba persiųsti nuorodą į kursų informaciją savo kolegų el. pašto adresais. Iš anksto nuoširdžiai dėkojame už bendradarbiavimą!

Lauksime Jūsų!

VU Pedagogikos centro akreditacijos Nr. EV3-26

Kontaktai:
vyr. specialistė Olga Suprun
85 2667618