Kaunas1 Spalio 28 d. Kauno technologijos universitete vyko kvalifikacijos tobulinimo seminaras pradinio ir pagrindinio ugdymo informacinių technologijų mokytojams „Informatikos ugdymo veiklų modelis“, kuriame buvo aptariami informatikos programos pokyčiai, nauji informatikos ir matematikos mokymo būdai ir jų taikymo galimybės. Seminaro pranešimus skaitė Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos instituto prof. dr. Valentina Dagienė ir dokt. Lina Vinikienė, taip pat Kauno Informacijos technologijų mokymo centro direktorė Skaidra Vaicekauskienė. Kvalifikacijos tobulinimo seminare dalyvavo 19 informacinių technologijų, robotikos bei neformalaus ugdymo mokytojų iš Kauno, Kauno rajono, Panevėžio, Šakių, Jonavos mokyklų.

Lapkričio 23 d. kvalifikacijos tobulinimo seminaras pradinio ir pagrindinio ugdymo informacinių technologijų mokytojams „Informatikos ugdymo veiklų modelis“ vyko Šiaulių universitete. Šiame seminare dalyvavę 34 informacinių technologijų, matematikos ir ekonomikos mokytojai iš Šiaulių, Šiaulių rajono, Tauragės, Radviliškio, Pakruojo bei kitų miestų ar rajonų mokyklų galėjo susipažinti su informatikos mokymo programos pokyčiais ir informatikos egzamino ateitimi, programavimu naršyklėje, susipažinti bei išbandyti inovatyvius informatikos mokymo būdus praktinių užsiėmimų metu. Seminarą vedė Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos instituto prof. dr. Valentina Dagienė ir dokt. Lina Vinikienė, taip pat informacinių technologijų mokytojas Bronius Skūpas iš Vilniaus licėjaus.Druskininkai2

Dar vienas kvalifikacijos tobulinimo seminaras „Informatikos ugdymo veiklų modelis“ informacinių technologijų mokytojams vyko Druskininkuose gruodžio 3 d. Jame dalyvavo 16 informacinių technologijų ir matematikos mokytojų iš Druskininkų, Alytaus, Varėnos ir kitų miestų ar rajonų mokyklų. Seminaro metu mokytojai buvo supažindinti su informatikos mokymo programos pokyčiais, informatikos pritaikymo galimybėmis pradiniame ir pagrindiniame ugdyme, patys galėjo išbandyti inovatyvius informatikos mokymo būdus praktinių užsiėmimų metu. Seminarą vedė Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos instituto prof. dr. Valentina Dagienė, dr. Eglė Jasutė ir dokt. Lina Vinikienė.