RugDSC 3772sėjo 28 d. kvalifikacijos tobulinimo seminare „Informatikos ugdymo veiklų modelis“, kuris vyko Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete, dalyvavo 44 informacinių technologijų, matematikos bei pradinio ugdymo mokytojai iš Vilniaus ir kitų Lietuvos miestų bei rajonų mokyklų. Seminaro metu mokytojai susipažino su informatikos programos pokyčiais, naujais informatikos ir matematikos mokymo būdais ir jų taikymo galimybėmis, tobulino savo gebėjimus pateikti mokymo turinį mokiniams remiantis konstrukcionizmo ir dekonstrukcionizmo mokymo teorijos principais. Seminaro pranešimus skaitė Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos instituto prof. dr. Valentina Dagienė ir dokt. Lina Vinikienė, taip pat JAV Pepperdine universiteto dr. Gary Stager ir JAV leidyklos „Constructing modern Knowledge“ prezidentė dr. Sylvia Martinez.

Spalio 8 d. Klaipėdos universitete vykusiame seminare „Informatikos ugdymo veiklų modelis pradiniam ir pagrindiniam ugdDSC 3753ymui“ kvalifikaciją tobulino 32 informacinių technologijų mokytojai iš Klaipėdos ir Tauragės miestų bei Klaipėdos, Plungės ir Šilutės rajonų mokyklų. Seminaro metu mokytojai buvo supažindinti su informatikos mokymo programos pokyčiais, išmaniosios mokyklos koncepcija, patys galėjo išbandyti inovatyvius informatikos mokymo būdus praktinių užsiėmimų metu. Seminarą vedė Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos instituto prof. dr. Valentina Dagienė ir dokt. Lina Vinikienė, taip pat informacinių technologijų mokytojai Antanas Budriūnas (Klaipėdos Vydūno gimnazija) ir Bronius Skūpas (Vilniaus licėjus).

Numatomi kiti šio ciklo seminarai matematikos ir informacinių technologijų mokytojams:

• spalio 26 d. Šiauliuose - seminaro programą ir registracijos formą rasite čia
  • spalio 28 d. Kaune - seminaro programą ir registracijos formą rasite čia
  • gruodžio 3 d. - Druskininkuose.

Kviečiame dalyvauti