testaiSausio 19 d. Lietuvos Psichologų Sąjungos kartu Vilniaus universiteto Pedagogikos centru rengia praktinį seminarą „Ką mokytojai, psichologai ir tėvai turėtų žinoti apie pasiekimų testus?“.

Renginyje apie pasiekimų testų konstravimą ir taikymą pranešimus skaitys Dalia Nasvytienė, Dovilė Butkienė, Gražina Gintilienė, Sigita Girdzijauskienė bei Nacionalinio egzaminų centro Egzaminų skyriaus vedėja Asta Ranonytė.

Laikas: Sausio 19 d. 14:00-17:00 val.
Vieta: Vilniaus universitetas, Filosofijos fakultetas, 201 aud. (Universiteto g. 9, Vilnius)
Seminaras nemokamas.

Dalyvavimą patvirtinančių pažymų užsakymas ir dalyvių atsiliepimai apie seminarą (prašome užpildyti iki sausio 23 d.)

Registracija būtina (registracija pasibaigė). Dalyviams bus išduotos VU Pedagogikos centro pažymos.Logo VU FsF LPS EuroPsy