IstorijaProgimnazijų ir gimnazijų istorijos mokytojus kviečiame į Vilniaus universiteto (VU) Pedagogikos centro (akreditacijos Nr. EV3-26) istorijos mokytojų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Į mokinį orientuotas istorijos mokymas: ugdymo tobulinimo atvejai“. Kursus ves VU Istorijos fakulteto dėstytojai.

Pristatant aktualiausius istorijos tyrimus daugiausia dėmesio bus kreipiama į netradicines, jautrias, trūkstamas temas ir naujus šaltinius. Kursuose taip pat bus pateiktos naujos istorinės medžiagos panaudojimo pamokose rekomendacijos, patarimai ir sąlygos, kaip patiems sukurti savo metodiką ir ją pritaikyti praktikoje. Programa

Kursai vyks 2018 m. vasario 10, 24 ir kovo 10 dienomis VU Istorijos fakultete. Kursų apimtis – 26 val. Kursų kaina – 70 eurų.

Kursų dalyviams bus įteikti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Būtina išankstinė registracija internetu iki 2018 m. vasario 5 d.

Kontaktiniai asmenys:
Rūta Šermukšnytė, , 85 268 7253