biologijos mokytoju suvaziavimas 20172017 m. lapkričio 4 d. biologijos mokytojai, iš skirtingų Lietuvos vietovių susirinkę Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre (VU GMC), dalyvavo 6 akad. val. kvalifikacijos tobulinimo seminare „Įtraukūs praktiniai metodai biologijoje“.

"Mokytojai galėjo dar kartą pagilinti mikrobiologijos, biochemijos, molekulinės biologijos ir botanikos žinias atlikdami praktikos darbus, susipažinti su naujausiomis šių darbų atlikimo technologijomis“ – sakė Romas Darafėjus, vadovaujantis Lietuvos biologijos mokytojų asociacijai.

Dr. Paulius Lukas Tamošiūnas, skaitęs pranešimą apie netradicines tiriamąsias veiklas mokyklose, teigė, kad VU turi ilgametės bendradarbiavimo su mokytojais patirties, o mokytojai noriai naudojasi galimybėmis kartu su mokiniais apsilankyti naujai įrengtuose moderniuose universiteto padaliniuose.

2017 m. lapkričio 4 d. VU GMC vyko visuotinis Lietuvos biologijos mokytojų asociacijos suvažiavimas.

Skaitykite daugiau 15min.lt