Renginiai

Consilium Educationis seminaras2018 m. kovo mėn. 29 d. (ketvirtadienį), 16.00 val. kviečiame į Consilium educationis seminarą, kuriame Vilniaus universiteto prof. habil. dr. Rimas Norvaiša skaitys pranešimą „Kokie matematiniai gebėjimai būtini XXI  amžiuje ir ar planuojame juos ugdyti?“

Seminaras vyks VU Filosofijos fakulteto (Universiteto g.  9, Vilnius) 201 aud.

Skelbimas.

Seminaro prieiga VU Filosofijos fakulteto Facebook paskyroje.

Seminarų ciklo Consilium Educationis tikslas – diskusijos, o ne bendrinimai, ne nuomonių „primetimas“, o jų išsakymas ir kiekvieno dalyvio skatinimas problemos gvildenime mąstyti įvairiais žiūros kampais.

Constructionism header web

Dear Constructionist Friends and Colleagues,

We are very excited to invite you all to join us in Vilnius, Lithuania for Constructionism 2018 in August 21 to 25. This is an especially important time for us and we want to share our enthusiasm with all of you.

2018 marks the Centennial of the Restoration of an independent democratically-run state of Lithuania. The 16 of February 2018 links the old Lithuania, born on 6 July 1253, with a newly independent Lithuania, restored on the 11 of March 1990. Please come and help us celebrate!

Constructionism 2018 is a conference where both academic and practitioners of the constructionist philosophy will gather to share their experiences. The conference will be held at Vilnius University, founded 1579, one of the oldest universities in North Europe.

The following researchers are going to contribute as plenary speakers: T. Bell (U. Canterbury, New Zealand), P. Blikstein (Stanford U., USA), J. Clayson (American U. Paris, France), G. Futschek (Vienna U. Technology, Austria), P. Goldenberg (Education Development Center, USA), B. Harvey (U. California, USA), A. Hjorth (Northwestern U., USA), C. Hoyles (UCL, UK), I. Kalaš (Comenius U., Slovakia), J. Mönig (SAP, Germany), R. Noss (UCL, UK), M. Resnick (MIT Media Lab, USA), J. Sendova (Inst. Mathematics, Bulgaria), W. Slany (Graz U. Technology, Austria), G. Stager (Constructing Modern Knowledge Torrance, USA), U. Wilensky (Northwestern U., USA).

The following are some resources to help you to plan your involvement. We need your contribution at Constructionism 2018!

After the conference there will be possibility to extend the best papers and publish in International Journal Constructivist Foundations (indexed by Arts & Humanities Citation Index, Scopus, etc.)

Please email me if you have any questions or suggestions about helping us make this event memorable. In addition, please help us advertise Constructionism 2018.

FB FindUsOnFacebook

Collegially yours,
Prof. Valentina Dagienė
Co-Chair Constructionism 2018

VU Vaiku universitetas2018 m. vasario 2 d. Vilniaus universiteto (VU) Filosofijos fakultete vyks seminaras „Integruotas ugdymas: turinio aspektas“.

Seminaras skirtas kviestiniams dalyviams, kurie aptars integruoto ugdymo modelius, jų taikymo Lietuvoje patirtis bei tolimesnius šios srities darbus.

Seminarą organizuoja VU Filosofijos fakulteto Ugdymo mokslų institutas kartu su Ugdymo plėtotės centru.

Kontaktinis asmuo:
Vida Jakutienė
VU Filosofijos fakulteto ryšių ir projektų prodekanė
el. p.

testaiSausio 19 d. Lietuvos Psichologų Sąjungos kartu Vilniaus universiteto Pedagogikos centru rengia praktinį seminarą „Ką mokytojai, psichologai ir tėvai turėtų žinoti apie pasiekimų testus?“.

Renginyje apie pasiekimų testų konstravimą ir taikymą pranešimus skaitys Dalia Nasvytienė, Dovilė Butkienė, Gražina Gintilienė, Sigita Girdzijauskienė bei Nacionalinio egzaminų centro Egzaminų skyriaus vedėja Asta Ranonytė.

Laikas: Sausio 19 d. 14:00-17:00 val.
Vieta: Vilniaus universitetas, Filosofijos fakultetas, 201 aud. (Universiteto g. 9, Vilnius)
Seminaras nemokamas.

Dalyvavimą patvirtinančių pažymų užsakymas ir dalyvių atsiliepimai apie seminarą (prašome užpildyti iki sausio 23 d.)

Registracija būtina (registracija pasibaigė). Dalyviams bus išduotos VU Pedagogikos centro pažymos.Logo VU FsF LPS EuroPsy

IstorijaProgimnazijų ir gimnazijų istorijos mokytojus kviečiame į Vilniaus universiteto (VU) Pedagogikos centro (akreditacijos Nr. EV3-26) istorijos mokytojų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Į mokinį orientuotas istorijos mokymas: ugdymo tobulinimo atvejai“. Kursus ves VU Istorijos fakulteto dėstytojai.

Pristatant aktualiausius istorijos tyrimus daugiausia dėmesio bus kreipiama į netradicines, jautrias, trūkstamas temas ir naujus šaltinius. Kursuose taip pat bus pateiktos naujos istorinės medžiagos panaudojimo pamokose rekomendacijos, patarimai ir sąlygos, kaip patiems sukurti savo metodiką ir ją pritaikyti praktikoje. Programa

Kursai vyks 2018 m. vasario 10, 24 ir kovo 10 dienomis VU Istorijos fakultete. Kursų apimtis – 26 val. Kursų kaina – 70 eurų.

Kursų dalyviams bus įteikti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Būtina išankstinė registracija internetu iki 2018 m. vasario 5 d.

Kontaktiniai asmenys:
Rūta Šermukšnytė, , 85 268 7253